Dvogenerační rodinný dům nedaleko Sedlčan

Dům 6+2 ve Štětkovicích

Nabízíme Vám dvougenerační rodinný dům ve Štětkovicích nedaleko Sedlčan.

Dům o dispozici 2x 3+1 (užitná plocha 254 m2), se nachází na rovinatém pozemku o celkové rozloze 945 m2 na okraji obce. Celý objekt je podsklepený, nachází se zde velká garáž (možno zaparkovat 2 vozidla), dále prádelna, skladovací prostory a kotelna.
V prvním i druhém patře jsou dvě dispozičně shodné bytové jednotky 3+1, každá s velkou lodžií (v 1.patře zasklenou). Okna jsou původní dřevěná. Celá stavba je v původním, ovšem udržovaném stavu.

Dům je vybaven kotlem na tuhá paliva. Rozvody vody jsou z vlastní studny, k dispozici je také přípojka obecního vodovodu. Je zde jímka. Energetická náročnost budovy: G.

Na pozemku s ovocnými stromy je dále zděná kůlna, kterou lze využít jako další garáž, dále sklípek a velký vyhřívaný skleník.

V obci se nachází prodejna, dětské hřiště, dále je zde autobusová i železniční zastávka (trať Olbramovice – Sedlčany). Pošta, MŠ a ZŠ jsou k dispozici v 4 km vzdálené obci Kosova Hora.

Obec Štětkovice má více než 300 obyvatel, nachází nedaleko Sedlčan, na rozhraní okresů Příbram a Benešov. V okolí jsou lesy, rybníky a žulové lomy. Obcí vede dálková cyklotrasa č. 11 Praha – Tábor – Vídeň. Vzdálenost do města Benešov je 25 km, do Příbrami 40 km stejně jako do Tábora. Praha je vzdálena 60 km a 15 km odtud je Slapská přehrada.

 

Více o nemovitosti     Cena: 2 499 000CZK

 

 

Tyto webové stránky jsou momentálně v přestavbě. Řada funkcí je nedostupná nebo jen v testovacím režimu.


Omlouváme se za možné potíže a děkujeme za pochopení