Možná jste již toto spojení slyšeli, co si však pod tím představit?

Home Staging je profesionální příprava a prezentace nemovitosti na prodej nebo pronájem na realitním trhu, s cílem rychleji prodat či pronajmout a samozřejmě také zvýšit cenu nemovitosti.

Proč byste měli při prodeji své nemovitosti žádat o pomoc Home Stagera?

Dle závěrů studie, kterou provedla asociace RESA (The Real Estate Staging Association) v únoru 2010 vyplývá:

1) volné, již dříve nabízené objekty, které nebyly v průměru po 277 dnech prodány, byly staženy z trhu, následně profesionálně upraveny stagerem a poté znova uvedeny na trh nemovitostí – takto upravené nemovitosti byly následně prodány v průměru za 63 dnů.

2) obývané, již dříve nabízené objekty – v této studii byly objekty v průměru na trhu 233 dní a nebyly prodány. Tyto domy byly následně staženy z trhu, byly profesionálně upraveny stagerem a poté znovu uvedeny na trh nemovitostí. Tyto nemovitosti byly následně prodány v průměru za 53 dní.

3) volné, ještě nenabízené objekty – tyto volné objekty nebyly dříve na trhu s nemovitostmi, nejprve byl u nich proveden profesionální staging a poté byly nabídnuté k prodeji. Nemovitosti byly následně prodány v průměru za 42 dní.

4) Obývané, ještě nenabízené objekty – které nebyly dříve na trhu s nemovitostmi a u těchto objektů byl proveden profesionální staging a poté byly dány k prodeji, tak byly následně prodány v průměru za 39 dní.

Stejně tak je velmi zajímavé číslo 7 %. Jedná se o průměrné navýšení ceny u prodané nemovitosti, u které byl použitý Home Staging.

 

 

Pokud byste chtěli nemovitost propagovat profesionálně, obraťte se na nás.

[contact-form-7 id=“8215″ title=“Home Staging“]

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.