Nákup nemovitosti přes RE/MAX Power na Dobříši

Jelikož celý proces koupi nemovitosti je poměrně složitý a časově náročný, doporučujeme obrátit se na profesionály. Co vše obnáší nákup nemovitosti?

Nejprve je potřeba vybrat vhodnou nemovitost. Což může být velmi zdlouhavý a náročný proces – několika hodinové vyhledávání na internetu, kontakt s ne vždy vstřícnými majiteli a makléři, prohlídky, vyjednávání o ceně. A to vše několikrát stále dokola. A když už vhodnou nemovitost seženete začíná další kolotoč- a to ladění smluv, lítání po právnících a další stresy, aby hlavně vše klaplo.

Pokud se chcete tomuto „lítání“ a stresu vyhnout zavolejte Evě Viktorinové nebo Honzovi Kmentovi. Co pro Vás můžeme udělat?

  • nalezení vhodné nemovitosti

Vytipování nemovitosti přesně podle Vašich představ ( nejen z internetu, ale i z tisku a „terénu“ ), vyzjištění co nejvíce relevantní informací ( aby pro Vás prohlídka nebyla ztrátou času ), domluvení prohlídky.

  • zajištění veškerých smluv
Právníkem vypracované smlouvy o rezervaci, kupní smlouva, úschova peněz, zajištění financování, převod nemovitosti. Prostě zajištění všech náležitostí, aby vše klaplo tak jak má.
 
  • poprodejní servis
Pomoc s přepisem energií, předání nemovitosti, záruka zaplacení daně prodávajícím.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.