Chaty a chalupy

Zděná chata v Županovicích

Nabízíme k prodeji podsklepenou cihlovou chatu o užitné ploše 103 m2 na pozemku o rozloze 392 m2.

Chata je dvoupodlažní. V 1. nadzemním podlaží se nachází obývací pokoj s krbovými kamny, kuchyňský kout, WC a krytá terasa. V 2. nadzemním podlaží jsou 2 pokoje. Koupelna, kotelna a další prostory jsou v suterénu, který je přístupný ze zahrady.

Vytápění je kotlem na tuhá paliva + krbovými kamny. Je zde vodovod a septik.

Chata se nachází v Županovicích, kousek od řeky Vltavy, kde je pěkné koupání i rybaření.

     Virtuální prohlídka     Více o lokalitě     Více o nemovitosti     Cena: 1 390 000 CZK

 

Zděná chata v Oborách

Nabízíme k prodeji rekreační chatu o zastavěné ploše 40 m2. Chata je částečně podsklepena a má obytné podkroví. Součástí chaty je v přízemí kuchyň, koupelna s WC a obývací pokoj, v podkroví je velký pokoj se vstupem na terasu.

Chatu je možno využívat celoročně, je zděná a má nová plastová okna. K vytápění slouží krbová kamna Voda je ze studny, nově rozvedena v plastu, odpady jsou svedeny do jímky.

Součástí pozemku o rozloze 337 m2 je dále dřevěná kůlna. Pozemek je oplocen s částečnými terénními úpravami. K nemovitosti dále patří další pozemek o velikosti 252 m2, který však na nemovitost nenavazuje.

Chata se nachází v oblasti zvané Vápenice, což je chatová osada mezi Oborami a Velkou u Kamýka nad Vltavou, řeka Vltava se nachází 2 km. Do Prahy se dostanete za 50 min. Doporučujeme těm, kteří hledají klidnou lokalitu s možností celoročního obývání.

Virtuální prohlídka     Více o lokalitě     PRODÁNO

 

Rekreační chalupa ve Svinařích

Nabízíme k prodeji rekreační chalupu o dispozici 2+kk. Jedná se o částečně podsklepený zděný vesnický domek s přilehlými hospodářskými částmi. K domu patří uzavřený dvorek.

V domě byla započata rekonstrukce – nové rozvody – elektro, voda, odpady a topení, dále nová koupelna, vnitřní omítky a podhledy. Vytápění je řešeno ústředním kotlem na tuhá paliva (nový komín), jež je umístěn ve stodole. Voda je řešena ze studny, odpady do žumpy. Plyn je přiveden do nemovitosti a současně je vybudována i přípojka na obecní vodovod, jež však není připojen.

Svinaře je obec ležící 25 km jihozápadně od Prahy. Je dobře dostupná autem a z Prahy nebo Berouna rovněž vlakem (stanice 4 km od obce), ve špičce ji dobře spojují místní autobusy. V obci najdete mnohé sportovní vyžití, je zde také knihovna, obchod, restaurace a MŠ

Více o nemovitosti     PRODÁNO

 

Dřevěná chata v Zadních Hájích u Županovic

Nabízíme k prodeji větší dřevěnou chatu na pozemku o rozloze 1 960 m2 u lesa. Z pozemku je nádherný výhled na řeku Vltavu. Chata je dvoupodlažní, v přízemí se nachází kuchyň, koupelna, WC a obývací pokoj. V patře jsou 3 ložnice, z nichž jedna má vstup na balkon s pěkným výhledem.

Chata je vytápěna lokálně kamny, odpady jsou svedeny do žumpy, voda zde není (nutno vykopat studnu – voda se nachází cca v 5 m). K chatě je omezený přístup (nyní není možný přístup k chatě autem, je v jednání), a proto ji doporučuji lidem, co hledají klid a mají rádi přírodu. Nemovitost se nachází v lokalitě Zadní Háje, katastrálně však spadá pod Županovice.

Chata leží půl kilometru od řeky, kde je pěkné koupání i rybaření. Okolní lesy jsou rájem houbařů. Háje jsou 50 km od Prahy v dobré dostupnosti po dálnici.

Více o lokalitě     Více o nemovitosti     Cena: 430 000 CZK

 

 

Dále ze sítě RE/MAX v naší oblasti vybíráme tyto chaty a chalupy:

 

Stylová rekreační chalupa v Ředicích na Sedlčansku

PRODÁNO


 Rozestavěná dřevěná chata 2+kk ve Strži u Staré Huti nedaleko Dobříše

PRODÁNO


 Rekreační chata 5+1 s garáží a bazénem v Kamýku nad Vltavou

REZERVACE


 Zděná chata 2+kk v chatové osadě Pouště – Porostliny nedaleko Dobříše

PRODÁNO

 

____________________________________________________________________________

V případě zájmu o další bližší informace nebo prohlídku nemovitostí nás neváhejte kontaktovat, budeme se Vám rádi věnovat

______________________________________________________________________________