Domy

Bývalá zemědělské usedlost v Nestrašovicích

Nabízíme Vám původní hospodářské stavení, které se nachází v obci Nestrašovice, která leží 70 km jižně od Prahy a 5 km východně od Březnice.

Jedná se o samostatně stojící dům postavený v roce 1930 na parcele o rozloze 3 447 m2. Zastavěná plocha domu je 200 m2, obytná plocha domu 170 m2. Dům je částečně podsklepený. V přízemí je 5 obytných místností s příslušenstvím. V patře je jedna obytná místnost a dále půdní prostory. Celý objekt je v původním stavu. Energetická náročnost budovy: G.

Voda je napojena do domu z vlastní studny, odpady jsou svedeny do jímky.

Na pozemku se dále nachází velká kolna z bílých cihel, hospodářská budova a garáž.

Obec Nestrašovice je menší klidná vesnička, která má cca 60 obyvatel. V okolní je hezká a čistá krajina bez průmyslu s velkým rybníkem, loukami, poli a lesem. Přímo v obci je autobusová zastávka a 2 km od odsud je železniční stanice. K silnici č.4 Praha – Písek – Strakonice je to odsud 5 km. Veškerá občanská vybavenost se nachází v Březnici.

  Virtuální prohlídka     Více o nemovitosti     Cena: 2 600 000 CZK

 

Dům se stodolou ve Vysoké Peci u Příbrami

Nabízíme Vám rodinný domek o dvou místnostech s příslušenstvím v obci Bohutín – Vysoká Pec u Příbrami.

Dům je podsklepený, nachází se na rovinatém pozemku o celkové rozloze 367 m2 v centru obce. Vytápění je lokální na tuhá paliva, je zde obecní vodovod a odpady jsou svedeny do jímky. Energetická náročnost budovy: G.

K domu dále patří stodola o výměře 65 m2 a dvorek.

V obci se nachází prodejna, restaurace, škola, dětské hřiště i autobusová zastávka. Město Příbram, kde je veškerá občanská vybavenost je odsud vzdáleno cca 4 km. V blízkosti domu leží Vokačovský rybník, kde je možnost koupání nebo rybaření. Obcí prochází cyklotrasa, po které se dá snadno dostat např. do Brdských lesů.

      Více o nemovitosti    Cena: 750 000 CZK

 

Rodinný domek s hospodářskými budovami v Tisově

Nabízíme Vám vesnický domek s přilehlými hospodářskými budovami, který se nachází v obci Tisov, která leží v hezké krajině na pomezí středních a jižních Čech.

Jedná se o dům postavený v cca 70. letech 19. století na rovinaté parcele o rozloze 1 019 m2. Dům je částečně podsklepený, má 3 obytné místností s příslušenstvím a menší kuchyň. Celý objekt je v původním, zachovalém stavu. Před 6 lety proběhla rekonstrukce střechy. Energetická náročnost budovy: E.

Voda je napojena do domu z vlastní studny, odpady jsou svedeny do jímky.

Na pozemku se dále nachází chlév, stáj, velká stodola a další sklípek.

Tisov je menší vesnice, místní část města Bělčice. Žije zde cca 40 stálých obyvatel, dále se zde nachází rekreační chalupy a chaty. Obec leží 2 km jihovýchodně od Hvožďan 5 km severozápadně od Bělčic, kde se nachází občanská vybavenost. Přímo v obci je autobusová zastávka.

      Virtuální prohlídka     PRODÁNO

 

Velký dům v obci Bojov u Čisovic

Nabízíme k prodeji dům v obci Bojov u Čisovic (5 min. od sjezdu D4). Tento velkoryse řešený dům nabízí různé možnosti přizpůsobení potřebám Vaší rodiny.

Přízemí domu je rozděleno na denní obytnou část- tedy velký obývací pokoj s kuchyní a jídelnou odkud je přístup na terasu Dominantou tohoto pokoje je krb. Druhou část tvoří relaxační zóna (3 pokoje, koupelna s WC, možnost vestavby sauny) a dvojgaráž. V patře domu jsou situovány 2 pokoje s šatnami a s koupelnami s WC a další 3 pokoje, technická místnost a koupelna s WC.

Celý dům poskytuje komfort dnešní doby (příprava rekuperace, zabezpečovačky, závlahy). Vytápění a ohřev vody je řešen plynovým kotlem a je zde i příprava na rekuperaci. Voda obecní. Odpady svedeny do jímky avšak obec chystá kanalizaci a je zažádáno o přípojku. Energetická náročnost budovy: C.

Celý dům je zasazen na klidné místo s krásným výhledem s výbornou dostupností do Prahy (20 min. po D4).

Virtuální prohlídka     Více o nemovitosti     Cena: 9 800 000 CZK

 

Rodinný dům v Novém Kníně

Nabízíme Vám rodinný dům v centru obce Nový Knín. K domu navazuje stodola a hezký menší soukromí pozemek.

V přízemí na ploše cca 125 m2 se nachází 3 pokoje + kuchyň, koupelna, WC, spíže a kotelna, současně je zde i vstup do krásných klenutých sklepů a podkroví, kde je možno zbudovat další pokoje.

Dům je napojen na vodovod a vlastní septik a vytápění je řešeno centrálně elektrokotlem a lokálně kamny. Celé stavení bylo v průběhu let důkladně opečováváno. Energetická náročnost budovy: G.

Nový Knín je město ležící 10 km od Dobříše. Do Prahy (35 km) se lze dostat PID či vlastním autem za 30min. Veškerá občanská vybavenost v místě (například i letní kino). Na Slapy je odtud co by kamenem dohodil.

Více o nemovitosti     Cena: 2 600 000 CZK

 

Rodinný dům v Dražeticích

Nabízíme k prodeji dům postavený v devadesátých letech. Tento dům byl nově dodělán před 4 lety, kdy se dělaly nové podlahy, částečně elektřina, voda, odpady, dveře, okna, omítky. Je zde nová koupelna a kuchyň. Na pozemky o velikosti 2 527 m2 je vypracován návrh od zahradní architektky

Dům má 2 podlaží, jedno podzemní podlaží a bylo by možné zřídit i podkroví. V přízemí je u vstupu větší chodba se zřízenou pracovnou, odtud je vstup do domu a do sklepa. Dále je zde koupelna a WC, kuchyň, obývací pokoj a 2 pokoje z nichž jeden má vlastní šatnu. Z obývacího pokoje je vstup na velkou terasu. Ve sklepě je velká společenská místnost, nová prádelna s rohovou vanou a kotelna s uhelnou.

Vytápění je vyřešeno automatickým kotlem s podavačem uhlí. Odpady jsou svedeny do jímky. Voda je z vlastní studny. Energetická náročnost budovy: G.

Druhé nadzemní podlaží je nedoděláno, je počítáno s vlastním vstupem a je tedy možné celé patro obývat další rodinou případně pronajímat.

Dražetice jsou 15 km od Dobříše, 60 km od Prahy, 5 km od Vltavy. Zajímavé místo pro ty, kdo vyhledávají klid.

Více o nemovitosti     Cena: 2 800 000 CZK

 

 

Dále ze sítě RE/MAX v naší oblasti vybíráme tyto domy:

 

 Rodinný dům 4+1 ve Staré Huti u Dobříše

  3 200 000 CZK


 Rodinný dům 7+2 s garáží a zahradou v Příbrami

3 590 000 CZK


Rodinný dům 4+1 v Občově

3 890 000 CZK


 Rodinný dům 4+kk v obci Buková u Příbramě

PRODÁNO

 

____________________________________________________________________________

V případě zájmu o další bližší informace nebo prohlídku nemovitostí nás neváhejte kontaktovat, budeme se Vám rádi věnovat

______________________________________________________________________________