Bývalá zemědělské usedlost v Nestrašovicích

Nabízíme Vám původní hospodářské stavení, které se nachází v obci Nestrašovice, která leží 70 km jižně od Prahy a 5 km východně od Březnice.

Jedná se o samostatně stojící dům postavený v roce 1930 na parcele o rozloze 3 447 m2. Zastavěná plocha domu je 200 m2, obytná plocha domu 170 m2. Dům je částečně podsklepený. V přízemí je 5 obytných místností s příslušenstvím. V patře je jedna obytná místnost a dále půdní prostory. Celý objekt je v původním stavu. Energetická náročnost budovy: G.

Voda je napojena do domu z vlastní studny, odpady jsou svedeny do jímky.

Na pozemku se dále nachází velká kolna z bílých cihel, hospodářská budova a garáž.

Obec Nestrašovice je menší klidná vesnička, která má cca 60 obyvatel. V okolní je hezká a čistá krajina bez průmyslu s velkým rybníkem, loukami, poli a lesem. Přímo v obci je autobusová zastávka a 2 km od odsud je železniční stanice. K silnici č.4 Praha – Písek – Strakonice je to odsud 5 km. Veškerá občanská vybavenost se nachází v Březnici.

  Virtuální prohlídka     Více o nemovitosti     Cena: 2 600 000 CZK

 

Dům se stodolou ve Vysoké Peci u Příbrami

Nabízíme Vám rodinný domek o dvou místnostech s příslušenstvím v obci Bohutín – Vysoká Pec u Příbrami.

Dům je podsklepený, nachází se na rovinatém pozemku o celkové rozloze 367 m2 v centru obce. Vytápění je lokální na tuhá paliva, je zde obecní vodovod a odpady jsou svedeny do jímky. Energetická náročnost budovy: G.

K domu dále patří stodola o výměře 65 m2 a dvorek.

V obci se nachází prodejna, restaurace, škola, dětské hřiště i autobusová zastávka. Město Příbram, kde je veškerá občanská vybavenost je odsud vzdáleno cca 4 km. V blízkosti domu leží Vokačovský rybník, kde je možnost koupání nebo rybaření. Obcí prochází cyklotrasa, po které se dá snadno dostat např. do Brdských lesů.

      Více o nemovitosti    Cena: 890 000 CZK

 

Rodinný domek s hospodářskými budovami v Tisově

Nabízíme Vám vesnický domek s přilehlými hospodářskými budovami, který se nachází v obci Tisov, která leží v hezké krajině na pomezí středních a jižních Čech.

Jedná se o dům postavený v cca 70. letech 19. století na rovinaté parcele o rozloze 1 019 m2. Dům je částečně podsklepený, má 3 obytné místností s příslušenstvím a menší kuchyň. Celý objekt je v původním, zachovalém stavu. Před 6 lety proběhla rekonstrukce střechy. Energetická náročnost budovy: E.

Voda je napojena do domu z vlastní studny, odpady jsou svedeny do jímky.

Na pozemku se dále nachází chlév, stáj, velká stodola a další sklípek.

Tisov je menší vesnice, místní část města Bělčice. Žije zde cca 40 stálých obyvatel, dále se zde nachází rekreační chalupy a chaty. Obec leží 2 km jihovýchodně od Hvožďan 5 km severozápadně od Bělčic, kde se nachází občanská vybavenost. Přímo v obci je autobusová zastávka.

      Virtuální prohlídka     Více o nemovitosti     Cena: 1 860 000 CZK

 

Dvougenerační RD v Mníšku pod Brdy

Nabízíme k prodeji rodinný dům s dvěma bytovými jednotkami (cca 2x 120 m2). V přízemí je byt o velikosti 3+1 v původní stavu, který je možný využít i k podnikání. V 1. patře se nachází nově zbudovaný byt o velikosti 4+kk.

Dům před 12 lety prošel rekonstrukcí – celý horní byt, nová elektřina, voda, vytápění (plyn a krbová kamna). K domu patří menší zahrádka a větší nádvoří s dvěma garážemi a stodolou. Energetická náročnost budovy: G.

Dům se nachází na okraji Mníšku pod Brdy v blízkosti nájezdu na dálnici D4 a také polikliniky, autobusové zastávky a nákupních možností. Doporučujeme jak pro dvougenerační bydlení, velkou rodinu, tak k podnikání s možností bydlení.

Virtuální prohlídka     Více o nemovitosti     Cena: 4 900 000 CZK

 

Dům s velkou zahradou u Rožmitálu pod Třemšínem

Nabízíme Vám rodinný domek o třech místnostech s příslušenstvím v obci Sedlice, která se nachází nedaleko Rožmitálu pod Třemšínem.

Dům je částečně podsklepený, stojí na pozemku o celkové rozloze 2 230 m2 v centru obce. Vytápění je ústřední na tuhá paliva, je zde obecní vodovod a odpady jsou svedeny do jímky. K domu patři velká stodola. Energetická náročnost budovy: E.

Obec Sedlice se nachází cca 2 km od Rožmitálu pod Třemšínem, kde se je k dispozici veškerá občanská vybavenost (pošta, obchody, lékař, škola, školka). V těsné blízkosti jsou Brdské lesy, ideální místo pro pěší nebo cyklo výlety a houbaření. Lokalita je dobře přístupná po silnici č. 18 a 19 mezi Příbramí (11 km) a Plzní (45 km).

Více o nemovitosti     Cena: 1 650 000 CZK

 

Hájovna na unikátní místě na samotě

Nabízíme k prodeji chalupu , dříve využívanou jako hájovna. Nyní přizpůsobená trvalému bydlení a komfortům této doby.

V dostavěné verandě se nachází koupelna s WC. Dále v domě naleznete velký obývací pokoj (30 m2), kuchyň , ložnici a technickou místnost. Ze zahrady je pak dále vstup do dvou místností, které lze využívat jako sklad a sklep. Celý dům má ještě využitelné podkroví, kde je možno vybudovat další pokoje.

Vodu zajišťují 2 studny. Odpad řešen jímkou. Vytápění jednak na tuhá paliva (krbová kamna s výměníkem), jednak elektrický kotel. Energetická náročnost budovy: G.

Více než celý dům je však ceněno místo o rozloze 8 766 m2 v nádherné přírodě brdských lesů v dostupnosti řeky Vltavy. 50 km od Prahy. Vyhledávaná oblast herců, podnikatelů a všech, kteří hledají klid a nikým a ničím nerušenou rekreaci.

Více o nemovitosti     Cena: 3 650 000 CZK

 

 

Dále ze sítě RE/MAX v naší oblasti vybíráme tyto domy:

 

 Rodinný dům 4+1 ve Staré Huti u Dobříše

  3 200 000 CZK


 Rodinný dům 7+2 s garáží a zahradou v Příbrami

3 590 000 CZK


Rodinný dům 4+1 v Občově

3 890 000 CZK


 Rodinný dům 4+kk v obci Buková u Příbramě

PRODÁNO

 

____________________________________________________________________________

V případě zájmu o další bližší informace nebo prohlídku nemovitostí nás neváhejte kontaktovat, budeme se Vám rádi věnovat

______________________________________________________________________________