Pozemky

Stavební pozemek 1 120 m2 Nový Knín

Nabízíme pozemek v nezátopové části Nového Knína s pěkným výhledem do okolí. Vyhledáváte soukromí, přesto však v lokalitě s dobrou dostupností a vybaveností? Pak tato nabídka je určena Vám. Sítě v blízkosti.

Nový Knín je město ležící 10 km od Dobříše. Do Prahy (35 km) se lze dostat PID či vlastním autem za 30min. Veškerá občanská vybavenost v místě.

.

Více o lokalitě     Virtuální prohlídka     Více o nemovitosti     Cena: 900 CZK / m2

 

Oplocený stavební pozemek 1 138 m², Neumětely

Nabízíme k prodeji oplocený stavební pozemek o velikosti 1 138 m2. Pozemek se nachází na okraji obce a zajišťuje tak soukromí. Na okraji pozemku je elektřina. Součástí je studna. Kanalizační přípojka je v jednání.

Neumětely je klidná vesnice na okraji Brd, disponuje tedy klidem a krásnou přírodou, přesto však v dostupnosti hodiny jízdy do centra Prahy. Je výhodnou polohou i mezi městy Dobříš, Příbram, Beroun. Naleznete zde několik činných spolků jako fotbal, šipky, myslivci. V obci je obchod i hospoda, ZŠ i MŠ.

Více o nemovitosti     Cena: REZERVACE

 

Pozemek 4 284 m2 nedaleko Rožmitálu pod Třemšínem

Nabízíme Vám rovinatý pozemek o rozloze 4 284 m2, který se nachází na klidném místě nedaleko Brdských lesů v obci Zalány. Část pozemku (která přiléhá k místní komunikaci) o výměře cca 1 250 m2 lze využít jako stavební parcelu.

Celá parcela má obdélníkový tvar. Část určená k zastavění je cca 23-25 m široká a 50 m dlouhá. Je zde přívod elektřiny, studnu a odpad je nutné vybudovat.

Obec Zalány se nachází asi 3 km na sever od Rožmitálu pod Třemšínem, kde se je k dispozici veškerá občanská vybavenost (pošta, obchody, lékař, škola, školka). V těsné blízkosti jsou Brdské lesy, ideální místo pro pěší nebo cyklo výlety a houbaření. Lokalita je dobře přístupná po silnici č. 18 a 19 mezi Příbramí (17 km) a Plzní (45 km).
.

Virtuální prohlídka     Více o nemovitosti    PRODÁNO

 

 

Dále ze sítě RE/MAX v naší oblasti vybíráme tyto pozemky:

 

 Stavební pozemek v obci Žírovy u Pičína (velikost dle přání kupujícího, 440,- CZK / m2)

 660 000 CZK


 Komerční pozemek o rozloze 15 976 m2 v Příbrami – Brod

4 792 800 CZK


 Stavební pozemek o rozloze 1 309 m2 v obci Občov nedaleko Příbrami

890 000 CZK


 Pozemek pro rekreační zástavbu 364 m2 a lesní pozemek 1 269 m2 v Kamýku nad Vltavou

290 000 CZK

 

____________________________________________________________________________

V případě zájmu o další bližší informace nebo prohlídku nemovitostí nás neváhejte kontaktovat, budeme se Vám rádi věnovat

______________________________________________________________________________