Realitní rádce radí jak vybrat realitní kancelář

Bohužel v této branži (a bohužel nejen v této) se stále objevuje mnoho podvodníků a mnoho lidí prahnoucích pouze po Vašich penězích. Je potřeba se takovýmto lidem velkým obloukem vyhnout. Důležité jsou tedy reference. Obraťte se na své známé, kteří již nemovitost s nějakou realitní kanceláří prodávali, případně si prověřte realitní kancelář sami. Dobrým vodítkem jsou certifikace makléřů, které Vám zaručí odbornost realitního makléře.

Mnozí lidé věří v to, že když vyberou najednou více realitních kanceláří, tak to bude ku prospěchu, ale opak je spíše pravdou. Nemovitost se, jak se říká, provaří (nestejné ceny, popisy apod.). Pro zájemce se tak nemovitost stává neatraktivní. Kdo zaručí zájemci, že nemovitost bude jeho, když složí zálohu v jedné realitní kanceláři? V jiné kanceláři může někdo složit celou částku a přeplatit ho. Nehledě na to, že mnohé neprofesionální realitní kanceláře nejsou ani moc informovány a mohou se zájemci chtít dokončit koupi nemovitosti, která již ale není k mání. Doporučujeme tedy pečlivě zvolit jednu kancelář a dát jí do prodeje svou nemovitost spíše na kratší dobu a pak postupně (když budete spokojeni) prodlužovat nebo zvolit jinou realitní kancelář.

Pro další informace i svěření se do rukou profesionálů kontaktujte makléře Evu Viktorinovou nebo Jana Kmenturealitní kanceláře REMAX Power na Dobříši.

Zde můžete vidět reference od našich spokojených klientů.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.