Home staging

Možná jste již toto spojení slyšeli, co si však pod tím představit ?

Home Staging je profesionální příprava a prezentace nemovitosti na prodej nebo pronájem na realitním trhu, s cílem rychleji prodat či pronajmout a samozřejmě také zvýšit cenu nemovitosti.

Proč byste měli při prodeji své nemovitosti žádat o pomoc Home Stagera ?

Dle závěrů studie, kterou provedla asociace RESA ( The Real Estate Staging Association ) v únoru 2010 vyplývá :

1) volné, již dříve nabízené objekty, které nebyly v průměru po 277 dnech prodány, byly staženy z trhu, následně profesionálně upraveny stagerem a poté znova uvedeny na trh nemovitostí – takto upravené nemovitosti byly následně prodány v průměru za 63 dnů.

2) obývané, již dříve nabízené objekty – v této studii byly objekty v průměru na trhu 233 dní a nebyly prodány. Tyto domy byly následně staženy z trhu, byly profesionálně upraveny stagerem a poté znovu uvedeny na trh nemovitostí. Tyto nemovitosti byly následně prodány v průměru za 53 dní.

3) volné, ještě nenabízené objekty – tyto volné objekty nebyly dříve na trhu s nemovitostmi, nejprve byl u nich proveden profesionální staging a poté byly nabídnuté k prodeji. Nemovitosti byly následně prodány v průměru za 42 dní.

4) Obývané, ještě nenabízené objekty – které nebyly dříve na trhu s nemovitostmi a u těchto objektů byl proveden profesionální staging a poté byly dány k prodeji, tak byly následně prodány v průměru za 39 dní.

Stejně tak je velmi zajímavé číslo 7 %. Jedná se o průměrné navýšení ceny u prodané nemovitosti, u které byl použitý Home Staging.

A kolik za takové služby čekat ?

2 hodiny základní konzultace stojí kolem 3000 Kč.

 

Pokud byste chtěli nemovitost propagovat profesionálně, obraťte se na nás.

 

 

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V této chvíli probíhá přestavba webu. Z tohoto důvodu je nyní řada funkcí nedostupných nebo jen v testovacím režimu.Rádi Vás tu opět přivítáme v novém a vylepšeném prostředí od 15.11.2017